Published On: 26 Prill, 2017

Messi shkëlqen me dy gola në fitoren e thellë të Barcelonës (Video)

  • Barcelona ka deklasuar Osasunan, duke e mposhtur me rezultat të lartë 7:1.

Barcelona ka përforcuar edhe më shumë pozitën e parë në La Liga, pas fitores 7:1 ndaj Osasunas në Camp Nou, ku shkëlqyen Leo Messi, Paco Alcaser dhe Andre Gomes.

Messi, Alcaser dhe Gomes shënuan nga dy gola në këtë ndeshje, ndërsa golin tjetër e shënoi Javier Mascherano, ndërs apër Osasunan shënoi Torres.

Pas kësaj fitoreje Barcelona mbetet në pozitën e parë 78 pikë, por ka dy ndeshje më shumë të zhvilluara se Real Madrid. /Express/

https://www.youtube.com/watch?v=xhEv29CfSmk

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...