Published On: 10 Gusht, 2016

Messi shënon nga gjuajta e lirë dhe atë nga 28 metra (Video)

Lionel Messi ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen ndaj Sampdorias.

Argjentinasi me një gjuajte precize nga 28 metra befasoi portierin kundërshtar, e bukura e këtij goli ishte se erdhi nga gjuajta e lirë.

Messi asistoi edhe te goli i Luis Suarez. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...