Published On: 9 Shtator, 2016

Messi, Neymar e Suarez gëzojnë Barcelonën (Foto)

Tifozët e Barcelonë kanë arsyeje të festojnë. Treshja Lionel Messi, Neymar dhe Luis Luarez tashmë janë gati

Deri më tani këtë sezon, Lionel Messi, Neymar dhe Luis Luarez nuk kanë zhvilluar asnjë ndeshje së bashku.

Por, tashmë treshja e frikshme, e cila nahijet si MSN, është bërë bashkë. Messi, Neymar dhe Suarez kanë stërvitur me Barcelonën, të premten në mëngjes, shkruan Mundo Deprotivo.

Pritet të shihet, nëse Luis Enrique do të inkuadroj të tre sulmuesit në ndeshjen e radhës ndaj Alavesit. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...