Published On: 2 Janar, 2016

Messi lojtari më i pafat në La Liga (Foto)

Leo Messi dhe Iago Aspas janë dy futbollistët më të pafat në La Liga.

Ylli i Barcelonës, Leo Messi është lojtari më i afat në La Liga dhe kjo u konfirmua edhe në ndeshjen e sotme kundër Espanyolit.

Messi sot ishte shumë pranë të shënonte nga gjuajtja e lirë, por për fatin e tij të keq goditi vetëm shtyllën.

Ai këtë edicion ka goditur pesë herë shtyllën, diçka që e ka bërë vetëm sulmuesi i Celta Vigos, Iago Aspas. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...