Published On: 30 Maj, 2017

Messi lavdëron Tottin e jashtëzakonshëm (Foto)

  • Leo Messi i ka uruar suksese legjendës së Romës, Francesco Totti

Edhe pse me dy ditë vonesë, ylli i Barcelonës, Leo Messi nuk ka harruar të thotë fjalë të mëdha për Francesco Tottin, i cili të dielën luajti ndeshjen e fundit për Romën.

Messi e ka quajtur të jashtëzakonshëm Tottin, të cilit i ka uruar sukses në të ardhmen.

“Ju jeni i jashtëzakonshëm kapiten. Ju dëshirojë gjithë të mirat në sfidën tjetër të jetës suaj Francesco Totti”, ka shkruar Messi në Facebook. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...