Published On: 13 Tetor, 2016

Messi largoi Icardin nga kombëtarja e Argjentinës

Leo Messi ka bërë që Mauro Icardi të përjashtohet nga Kombëtarja e Argjentinës

Mungesa e Mauro Icardit në Kombëtaren e Argjentinës, është si pasojë e vetos së kapitenit Leo Messi, shkruan Debate Final.

Kjo ka ndodhur pas historisë, ku Icardi ia kishte marrë gruan shokut dhe bashkëlojtarit Maxi Lopez.

Messi kishte qenë i afërt me Lopezin, me të cilin përveç në Kombëtare, kishte luajtur edhe në Barcelona.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...