Published On: 7 Janar, 2016

Messi: Ky është synimi i Barcelonës për vitin 2016 (Foto)

  • Leo Messi beson skuadra do të përmirësohet edhe më shumë këtë vit për të fituar në fund gjithë titujt e mundshëm

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, përmes një postim në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook ka bërë të ditur qëllimet e tij e Barcelonës për vitin 2016.

I njohur ndryshe si ‘Pleshti’ në rrjetin social ka shkruar: “ Viti i ri por i njëjti qëllim: të përmirësohemi çdo ditë”, përcjell Express.

Messi pritet të shpallet për herë të pestë fitues i Topit të Artë, në ceremoninë që mbahet me 11 janar, dhe për argjentinasin kjo do të ishte mënyra më e mirë për ta filluar vitin në mënyrën më të mirë. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...