Published On: 25 Janar, 2016

Messi kishte të drejtë për Dybalan (Video)

  • Lionel Messi duket se kishte të drejtë kur tha se një yll tjetër argjentinas po rilind.

Paulo Dybala është duke shkëlqyer me fanellën e Juventusit dhe dal nga dal po shndërrohet në lider te ‘Zonja e Vjetër’.

22 vjeçare shkëlqeu edhe në ndeshjen ndaj Romës ku shënoi golin e vetëm dhe të fitores në minutën e 77’të të takimit.

Përveç golit, Dybala dhuroi spektakël për gjithë tifozët e pranishmit në ‘Juventus Stadium’. Njëherit ky ishte goli i 12 i Dybalas me fanellën e Juvetusin në 20 paraqitje në Serie A deri më tani këtë edicion. /Express/

Paul Pogba Amazing Ball Control – Juventus v…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...