Published On: 27 Maj, 2017

Messi i mërzitur me Barcelonën: Pse nuk e transferuat Silvan (Foto)

  • Leo Messi ka dashur që Barcelona të transferojë mesfushorin e Monacos, Bernardo Silva, i cili dje nënshkroi me Manchester Cityn.

Ylli i Barcelonës, Leo Messi është i mërzitur me drejtuesit e Barcelonës, të cilët dështuan të transferojnë mesfushorin Bernardo Silva.

Portugezi dje për 50 milionë euro u transferua nga Monaco në Manchester City, duke qenë përforcimi i parë i Pep Guardiolas, transmeton Express.

Sipas Don Balon, kjo ka acaruar Messin, i cili ka dashur që Silva të transferohej në Camp Nou.

Silva këtë edicion ka luajtur në 58 ndeshje për Monacon, duke shënuar 11 gola dhe dhuruar 12 asistime.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...