Published On: 28 Tetor, 2016

Messi është i “çmendur”, bën kosh me këmbë-Video

Lionel Messi është një prej lojtareve më të mirë të kohërave të sotme. Dhe këtë e tregon vazhdimisht me golat e tij mahnitës me Barcelonën. Por Messi nuk është gjeni vetëm në futboll.

Ai në stërvitje me Barcelonën ka gjuajtur topin në kosh nga një distancë që vështirë se mund të realizojnë edhe basketbollistët me dorë. Messi është një nga lojtarët më të saktë me këmbë kur shumë shpesh kemi parë dhe gola të bukur nga gjuajtja e lirë.

Kjo mund të ishte edhe një rastësi e bukur, megjithatë Messi mbetet nga më të mirët.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...