Published On: 29 Tetor, 2016

Messi është i “çmendur”, bën kosh me këmbë (Foto)

Lionel Messi ka treguar edhe njëherë se është një gjeni i futbollit.

Ai në stërvitje me Barcelonën ka quar topin në kosh nga një distancë që vështirë se mund të realizojnë edhe basketbollistët me dorë.

Messi është një nga lojtarët më të saktë me këmbë kur shumë shpesh kemi parë dhe gola të bukur nga gjuajtja e lirë.

Ky është një paralajmërim për Granadan me të cilën nesër do të përballet Barcelona . /Telegrafi/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...