Published On: 17 Janar, 2016

Messi e pështyu kundërshtarin (Video)

Lionel Messi ka bërë një veprim aspak të mirë në ndeshjen ndaj Espanyol menjëherë pasi u shpall lojtari më i mirë në botë për vitin që lamë pas.

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, pothuajse gjatë gjithë kohës kishte probleme me lojtarin e Espanyol Alvaro Gonzalez. Shikoni se si në një moment Messi pështyn në drejtim të rivalit të tij.

Ky gjest nuk është mirëpritur dhe veprimi i Messi është duke u kritikuar shumë nga gjitha mediat botërore pasi tashmë kjo video ka filluar të qarkullojë në media të ndryshme dhe rrjete sociale. /Express/

Video:
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...