Published On: 9 Janar, 2016

Messi bën het-trik dhe i sjell Barcelones fitoren

Lionel Messi realizoi het-trik në fitoren e Barcelonës ndaj Granadas me rezultat 4:0.

Sulmuesi argjentinas shënoi dy herë në pjesën e parë dhe shtoi një tjetër në të dytën.

Kurse, golin e katërt për katalanët e realizoi Neymar.

hetrikm

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...