Published On: 23 Shkurt, 2016

Messi befason me deklaratën pas fitores kundër Arsenalit

  • Lionel Messi ka lënë gjithçka të hapur për sfidën kundër Arsenalit.

Sulmuesi i Barcelonës, pasi i shënoi dy gola Arsenalit, tha se mbetet gjithçka e hapur mes skuadrës së tij dhe londinezëve.

“Kemi marrë një rezultat të mirë kundër një rivali të madh, por ende asgjë nuk është vendosur. Pjesa e parë ishte e fortë, ata ishin të fortë, por në pjesën e dytë e dinim se ata nuk do të mund t’i qëndronin presionin. Është rezultat i mirë si mysafir dhe rezultat shumë i rëndësishëm, por duhet të pritet edhe ndeshja e dytë”, ka thënë shkurt Messi.

Kujtojmë se në takimin e parë të zhvilluar në Londër, Barca triumfoi me rezultat 2:0 kundër Arsenalit. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...