Published On: 15 Tetor, 2016

Messi: Barca më shumë se MSN

Lionel Messi insiston se Barcelona është më shumë se sa treshja e famshme sulmuese, MSN.

Argjentinasi ka folur në një ngjarje të një sponsori, se skuadra e Barcës është e fortë dhe e unifikuar dhe nuk ndjen se sulmuesit janë gjithçka.

“Barca nuk varet nga të tre ne. Është një skuadër e thellë dhe ka më shumë se tri lojtarë”.

“Lojtarët tanë janë impresivë dhe nuk varen nga tri sulmues. Ne po tentojmë qët ë sjellim më të mirën e ekipit në fazën ofensive dhe defensive, por nuk besoj se ekipi varet nga ne”.

“Çelësi është marrëdhënia e mirë që nuk ekziston vetëm mes treshes, por edhe në zhveshtore”, deklaroi Messi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...