Published On: 18 Tetor, 2016

Messi apo Ronaldo më i miri, se zgjidh dot as fenomeni Ronaldo, braziliani

Ronaldo brazilian ka thënë se Cristiano Ronaldo është më i mirë se sa Leo Messi

Legjenda braziliane, Ronaldo ka thënë se është e vështirë për të bërë përzgjedhjen në mes të Cristiano Roanldos dhe Leo Messit.

Por, ai ka thënë për shkak të faktit se luan në Real Madrid, atëherë ai do të zgjedh Cristianon.

“Ne shpesh harrojmë se ata janë lojtarë të mëdhenj kur ne flasim se kush është më i miri. Është shumë e vështirë për të thënë se kush është më i miri”, tha Ronaldo për Onda Cero.

“Unë do të zgjedh Ronaldon, sepse ai luan për Real Madridin. Por nuk mund të injorojmë se sa të mirë janë të tjerët. Ne duhet t’i respektojmë ata”. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...