Published On: 20 Janar, 2016

Meshkujt homoseksualë prekin vaginë për herë të parë (Video)

Për meshkujt homoseksualë, prekja e vaginës nuk është një eksperiencë e dëshiruar dhe në një video nga dyshja lesbike amerikane BriaAndChrissy, 4 vullnetarë, të gjithë gay, shihen duke prekur për herë të parë organin seksual të një femre.

Videoja që deri tani ka marrë më shumë se 3.5 milionë klikime, tregon nervozizmin e djemve para se të prekin vaginën. Më pas, reagimet e tyre janë shumë për të qeshur.

“Më duket si një tullumbac i shfryrë” dhe “është si një derë e mbyllur me perde që dalin jashtë” ishin disa nga komentet e meshkujve homoseksualë pas eksperiencës.

Njëri prej tyre, edhe pse e pranon se nuk ishte eksperiencë e “tmerrshme”, thotë se është aq gay sa nuk do e provonte kurrë për herë të dytë.

https://

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...