Published On: 26 Janar, 2016

Mesfushori Madrilen shpërthen:Boll më!

  • James Rodriguez ka shpërthyer me deklaratat e tij ndaj kritikëve, të cilët e akuzonin për mungesë profesionalizmi dhe mbi peshë.

Mesfushori me tipare sulmuese i Real Madridit, James ka mohuar gjithçka duke thënë se të gjitha janë gënjeshtra pasi që veten e konsideron profesionist të madh.

”Biseda me të vërtetë më pengon mua. Kushdo që është i afërt me mua e di se si kam vepruar dhe që unë gjithmonë kujdesem për veten time”.

”Unë jam një profesionist i madh. Çfarë është thënë për mua është një gënjeshtër. Është e shpifur që njerëzit dyshojnë në mua dhe thonë se unë jam i trashë”, citoi kolumbiani.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...