Published On: 26 Janar, 2016

Mesfushori i Juventusit thotë se është i lumtur në Itali

  • Mesfushori i Juventusit, Mario Lemina, që është i lënduar tash e disa muaj ka thënë se është i lumtur në Itali.

Kishte zëra se lojtari mund të largohet, por ia ka mohuar gjithçka.

“Unë jam shumë i lumtur këtu dhe shpresoj që të kthehen sa më shpejt. Faleminderit Juves dhe OM për mbështetjen”, ka shkruar në rrjetet sociale.

Lemina kishte ardhur nga Olympique Marseille dhe në fillim të sezonit kishte zhvilluar disa ndeshje të mira.

Francezi është i lënduar tash e disa muaj

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...