Published On: 6 Maj, 2016

MESAZH I ÇUDITSHËM PËR KOSOVËN!

  • (Lexo, komento, shpërndaj dhe mos harro)

MOGERIN, erdhi dhe na tregoi, se Kosova qenka në Europë, dhe për këtë, nga të përzgjedhurit e miletit, të cilët deri atëherë nuk e kishin ditur këtë gjë, mori duartrokitje frenetike!!! Servilizëm primitiv, të cilin nuk e gjen ndër popuj tjerë!

MBANI MEND!

Do të vij një ditë, jo shumë larg, kur nga Parlamenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe Isa Mustafa, në këmbim për vizat, do të kërkojnë Ratifikimin e kufirit me Malin e Zi dhe konfirmimin e Statusit të komunave serbe, me kompetenca shtetërore, tani më, të nënshkruar në Bruksel prej tyre, gjoja si akt i kryer nga Bashkësia ndërkombëtare.

Çmimi do të jetë shumë tragjik: Mbi 50% e teritorit dhe pasurisë kombëtare dhe shpërngulja masive e popullit.

VIZAT RREZIKOJNË SHUMË SERIOZISHT QENIEN E KOSOVËS!

Ky konstatim konfirmohet, përveç tjerash, edhe nga tollovitë e papara, në sportelet për Pasaportë biometrike, vetëm gjysëm dite, pas konfirmimit për heqjen e vizave nga Bashkimi Europian!.

Prishtinë, 06. 5. 2016.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...