Published On: 10 Prill, 2016

Merreni këtë pije në mëngjes dhe të nesërmen do të ndiheni 20 vjet më të rinj

Qumështi i artë është pije e përbërë nga përbërës natyralë dhe është një nga pijet më me shumë benefite për shëndetin.
Përbërësit:

1 filxhan qumësht bajame

 1 lugë gjelle vaj kokosi

1 lugë gjelle mjaltë

¼ e lugës së gjellës shafran indie

Përgatitja

Përzini të gjithë përbërësit përveç mjaltës dhe vlojini në temperaturë të mesme. Në fund shtoni mjaltin.

Merreni çdo mëngjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...