Published On: 15 Maj, 2016

Merrë fund telenovela: Iva Aliko dhe deputeti i PDK-së, ndahen (Video)

Duket se lajmi më i përfolur javëve të fundit ka marrë epilogun përfundimtar. Shqiptarja seksi, Iva Aliko dhe deputeti i PDK-së, i cili vazhdon të mbetet engimatik, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Lajmi është konfirmuar nga vetë Iva, në emisionin n’ Kosovë Shoë, të autorit Shpetim Desku.  Ndonëse në fillim të emisionit tha qe nuk e ka ndërmend të ndahen sepse ai e do, ndonëse është i martuar, më vonë gjatë emisionit i dha fund lidhjes,

 Ishte drejtuesi i emisionit Shpetim Desku e zuri ngushtë mysafiren dhe e qoi drejt atij vendimi.

Ai deklaroi se e di se kush është deputeti në fjalë. Iva Aliko e mohoi këtë. Shpetimi e pyeti nëse do të ndahej nga deputeti, në qoftë se ai e di se kush është deputeti, Iva tha nëse ti e di unë do ndahem publikisht nga ai.

Shpetimi i tregon foton e deputetit asaj dhe Iva deklaroi se do të ndahet nga deputeti…

Përveç Iva Alikos, mysafirë ishin edhe Violeta Kajtazi, e cila promovoi këngën e fundit të saj dhe djaloshi i ri nga Malisheva, Arijon Krasniqi i cili ka lindur pa duar, por është talent në pikturë dhe pikturon me këmbë.

Për më tepër shikojeni emisionin e plotë…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...