Published On: 14 Tetor, 2016

Mero Baze: Kosovës i “ka rënë” në pjesë Shqipëria si nënë

Gazetari dhe botuesi Mero Baze, ka reaguar sot në profilin e tij në Facebook, duke publikuar një status ku komenton qëndrimin e ministrtit të Jashtëm të Kosovës, Enver Hoxhaj, në lidhje me sugjerimet e Kryeministrit shqiptar Edi Rama, për dialogun Kosovë-Serbi.

“Nëna nuk zgjidhet, të bie në pjesë. Dhe kur ndahesh prej saj, e krijon familjen tënde, nuk e ndalon dot të kujdeset për ty. Kosovës i “ka rënë” në pjesë Shqipëria si nënë. Edhe Enver Hoxhët!”,- shkruan në Facebook, Mero Baze.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...