Published On: 13 Gusht, 2016

Mërgimtari nga Gjermania shpreh dëshirën të martohet me Mimoza Kusarin

Dëshira më e madhe e një mërgimtarit kosovar nga Gjermania është që të martohet me kryetaren e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari -Lilen.

Këtë dëshirë, mërgimtari me emrin Lulëzim e ka shprehur në njërin nga emisionet kontaktuese në radio Dukagjin, shkruan “Kosovarja”.

Ai ka thënë se sikur mos të ishte e martuar kryetarja Kusari -Lila, do ta merrte menjëherë për grua. Madje sipas tij do të ia rregullonte edhe vizën(lejës e qendrimit).

Natyrisht se emisioni ishte argëtues ashtu siç u mundua edhe dëgjuesi të i përshtet temës së emisionit!

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. fery thotë:

  Po kure u nise mergimtari ne gyrbet a hiq nuke mendoi se do ti bjere malli per vajza te Kosoves dhe a se dijti hiq se atje ne mergim nuk ka vajza te Kosoves…po ku bash tashe ne kete moment , ku ishe me heret o ti mergimtar , tashe kure znj.Mimoza ka disa plane tjera me politiken dhe kjo oferte edhe mund ta dekoncentroje ate ne realizimin e planeve te saja per Kosoven

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Palushaj zef thotë:

  Keti mergimtarit ishalla i realizohet deshira e mendoj se as njerit nuk u bjen keq .

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...