Published On: 13 Janar, 2016

Meqë Rama e la vetëm në zyrë Metën, ky i fundit mbledh urgjent kryesinë

Pasi Edi Rama e la vetëm në zyrë, Ilir Meta nuk qëndroi duarkryq. Thirri menjëherë në takim Ylli Manjanin. Mbaroi takimin me të dhe thirri Luan Ramën, Petrit Vasilin dhe Edmond Haxhinaston. Komunikoi me zyrën e shtypit që të njoftohen mediat. Në orën 13:00 do të mblidhet kryesia e LSI. Një takim i paparashikuar, ku pritet të ketë edhe një mesazh për publikun. Në mëngjes ishte parashikuar takimi me kryeminstrin Edi Rama, por takimi u anullua në momentin e fundit. Kryeministria nuk ka njoftuar asnjë aktivitet zyrtar që mund të kushtëzonte praninë e kreut të qeverisë në takimin me Metën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...