Published On: 25 Maj, 2016

Mëngjesi më i mirë, ai me pemë e perime

Mëngjesi është ushqimi që thyen agjërimin që trupi juaj e përjeton çdo natë kur bini të flini, andaj është shumë e rëndësishme që të hani një mëngjes të mirë, sidomos që ai të jetë i shëndetshëm, i mbushur me vitamina që të shtojnë energjinë dhe me minerale.

Gjithashtu, e rëndësishme në mëngjes është një gotë ujë me limon për të pastruar komplet trupin tuaj nga brendësia.

Një opsion i mëngjesit të mirë janë frutat e freskët me së paku tri pemë dhe të gjitha perimet tjera që ju i dëshironi. Kjo do të ju mbajë të ngopur deri në drekë dhe do t’ju ndihmojë që ta nisni ditën vrullshëm dhe me energji të mirë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...