Published On: 20 Gusht, 2016

Menduh Thaçi merret në pyetje nga Prokuroria speciale

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi do të jetë në pyetje informative në Prokurorinë Speciale Publike ku do flas për temë të cilën nuk e bën publike kjo prokurori, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Thaçi para Fatime Fetait do të flet si dëshmitarë për një rast që lidhet me publikimin e përgjimeve nga LSDM-ja vitin e kaluar.

Të hënën bashkë me Thaçin para PSP-së duhet të flasin edhe Silvana Boneva nga OBRM-PDUKM dhe Samka Ibrahimovski nga partia rome PEPR./

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...