Published On: 7 Tetor, 2016

Menduh Thaçi e dridh Dollnenin (FOTO)

Partia Demokratike Shqiptare ka mbajtur një tubim me banorët e fshatit Dobresh në komunën e Dollnenit.

Në këtë aktivitetet partiak është parë një prani e madhe e simpatizantëve të PDSH-së, para të cilëve fjalime kanë mbajtur lideri i partisë, Menduh Thaçi dhe funksionarë tjerë partiak.

Lideri i PDSH-së, Menduh Thaçi ka deklaruar se alternative e vetme për zgjidhjen e çështjes shqiptare në Maqedoni, është partia të cilën e drejton ai. (INA) 

14620097_1218911294837830_235833957_n14628281_1218911288171164_1479499364_n

14572978_10210791994546166_2739598123848254131_n14610948_10210791994266159_3275195821752446128_n14502929_10207435309582790_2664613692842762463_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...