Published On: 18 Tetor, 2016

Mendoi se do të takonte 13-vjeçaren, kapet në flagrancë pedofili (Video)

Një 40-vjeçar është arrestuar në flagrancë, pasi akuzohet për pedofili. Richard Hewitt udhëtoi 200 milje nga Cheshire në Newcastle, duke menduar se do të takohej me një vajzë 13-vjeçare për të kryer marrëdhënie seksuale, pasi kishte kontatuar me të në një chat adoleshentësh.

Sipas mediave vendase, 40-vjeçari i kishte kërkuar vajzës së quajtur “Jessie” për “selfie” nudo dhe i dërgonte asaj mesazhe në “Whatsapp” duke i kërkuar asaj të kryenin marrëdhënie seksuale.

Hewitt i cili pretendonte se ishte 22-vjeç, që ka qenë subjekt i sulmeve seksuale qysh prej vitit 2007, nuk e kuptoi që profili ishte fals, transmeton shekulli.

 Kur Hewitt mbërriti në Newcastle, grupi i policisë bllokoi veturën e tij për ta ndaluar para se të largohej. Në momentin që ai u kap u përpoq të shkatërronte telefonin për të fshehur provat e pedofilisë.

2

3

4

5

6

7

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...