Published On: 26 Gusht, 2017

Memushaj bëhet me klub të ri (Foto)

Ledian Memushaj në sezonin e ri do të bartë fanellën e skuadrës nga Serie A, Benevento

Ledian Memushaj, mesfushori i kombëtares shqiptare, pritet të kompletojë transferimin te Benevento.

SportItalia raporton se marrëveshja është kryer me sukses dhe se ai tashmë është larguar nga kampi i Pescaras.

Ende nuk është e qartë nëse mesfushori shqiptar është huazuar apo është shitur te Benevento.

Pjesë e Benevento është edhe mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti. /Express/

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...