Published On: 10 Korrik, 2017

Meksika shënoi gol interesant ndaj El Salvadorit (Video)

  • Meksika e ka mposhtur mbrëmë 3:1 El Salvadorin, duke shënuar një gol shumë interesant. Ata shënuan gol me vetëm pak prekje të topit, që mund ta shikoni më poshtë.
Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...