Published On: 5 Shtator, 2016

Meha tregohet fisnik

Alban Meha, edhe pse tash e tutje do të luajë për Kosovën, nuk e ka harruar Kombëtaren shqiptare.

Mesfushori kosovar ka publikuar një foto në Facebook, ku shihet me fanellën e Kosovës dhe Shqipërisë. “Me Kosovën, me Shqipërinë”, ka shkruar Meha.

Kosova sonte do të ndeshet me Finlandës, derisa Shqipëria me  Maqedoninë. Të dy ndeshjet do të luhen në kuadër të eliminatoreve për Rusia 2018. /Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...