Published On: 23 Shkurt, 2016

Megjithatë, Limaj shfaqet në protestë (Foto)

Më herët u raportua se kryetari i Nisma’s për Kosovën, Fatmir Limaj nuk është në protestën e opozitës, por pamjet e fundit nga sheshi, flasin ndryshe.

Limaj është në shesh përkrah protestuesve.

K.Press më herët ka raportuar se Limaj dhe Haradinaj nuk janë në protestë, por në një fotografi të orëve të fundit, Limaj shihet me anëtarë të tjerë dhe udhëheqës të Nisma-së.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...