Published On: 30 Prill, 2017

Mediat spanjolle: Neymar nuk mund të shitet

Ylli i Barcelonës, Neymar përfundimisht nuk do të largohet nga ‘Camp Nou’.

Reprezentuesi brazilian është një lojtarët më të kërkuar nga klubet e fuqishme evropiane, sidomos nga top-klubet angleze.

Mediat spanjolle shkruajnë se ‘Blaugranat’ janë të vendosur ta mos e shesin Neymarin, kështu që transferimi i tij është i pamundur të paktën jo në afatin kalimtar të kësaj verë.

Neymar bashkë me Lionel Messin dhe Luis Suarezin përbejnë treshen e rrezikshme të njohur si MSN.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...