Published On: 13 Janar, 2016

Mediat në Shqipëri: “Tallen” me Lavdrim Muhagjerin

Një burim i Inteligjencës Shtetërore  i ka thënë Opinion.al se Lavdrim Muhaxheri ka hyrë në Maqedoni dhe Kosovë në mënyrë ilegale.

Informacionet janë që ai të ketë udhëtuar edhe në Shqipëri.

Por cili është shkaku i ardhjes së tij?

Ja video:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...