Published On: 23 Janar, 2016

Mediat në Francë shkruajnë për Majk (FOTO)

Francezët zbulojnë Majkin dhe ngjajshmërinë e madhe të tij me këngëtarin e tyre, Maitre Gims.
Buzzfeed ka shkruar për reperin nga Prishtina, pasi një përdorues i Twitter-it ka zbuluar për Majk dhe ngjajshmërinë e tij me Gims, si në zë ashtu edhe në pamje.majk

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...