Published On: 22 Shtator, 2016

Mediat kroate: Sulmuesi legjendar i bashkohet Kosovës kundër Kroacisë

Ardhja e Atdhe Nuhiut për Kosovës, përbënë lajm edhe në mediat kroate, të cilat e quajnë sulmues legjendar i Sheffield Wednesdayt.

Portali “Index.hr”, shkruan se Kosova vazhdon të përforcohet me lojtar para ndeshjes me Kroacisë, dhe i radhës që i bashkohet është 27-vjeçari, Atdhe Nuhiu, raporton Gazeta Olle.

Sulmuesi i lindur në Prishtinë, do të heq dorë nga Austria, ku kishte luajtur me grupmosha të reja, për t’iu bashkuar Përfaqësueses tonë.

LEXO:  Veseli: Mike Jackson gjeneral i lirisë së Kosovës

save

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...