Published On: 5 Gusht, 2017

Mediat franceze ‘çmenden’ pas Shqipërisë!

Mediat franceze i kanë dedikuar një tjetër shkrim Shqipërisë duke promovuar kështu turizmin në vendin tonë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Edi Rama, duke publikuar të plotë edhe shkrimin për arsyet pse duhet të vizitohen disa nga qytetet e Shqipërisë.

MIRËMËNGJES dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë artikull të radhës për Shqipërinë turistike, botuar në mediat franceze”, shkruan Rama.

Linku i shkrimit: https://www.opnminded.com/2017…

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...