Published On: 16 Janar, 2016

Meda me bashkëshorten duke i kaluar pushimet në Meksikë (FOTO)

Pas një viti të mbushur me aktivitete në rrafshin profesional, pushimet në destinacione të nxehta përgjatë muajve të ftohtë tek ne janë shndërruar në trend për fytyrat tona publike.Pothuajse secili përgjatë Janarit akumulon energjitë e fillimit të vitit me pushime në vende të largëta.
Njejtë ka vepruar edhe Meda që këto ditë me bashkëshorten dhe fëmijët ka marrë rrugën drejt Meksikës.

Atje, familja po pushon në resortin super-luksoz Iberostar Paraiso Maya. Prive ju sjell disa foto të pushimeve të Medës dhe kompleksit në të cilin po qëndrojnë.
meda2

meda_1452949979-4169054

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...