Published On: 11 Prill, 2016

Meda e thotë: “Hajninë Shqiptarët e mësuan nga Osmanlinjtë kur erdhën në Ballkan” (Video)

 

Meda i ftuar në një televizion turk, provokohet keq nga moderatori i këtij emisioni duke i quajtur shqiptaret hajdut,!! Ndërsa Meda ja kthen shume bukur dhe i thotë qe: “hajninë Shqiptaret e mësuan kur erdhën Osmanlite ne Ballkan””

Posted by Kanuni i Lekë Dukagjinit on 2016-04-10

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. asha thotë:

  me vje shume kec z.Meda,hajnin ta jep PUSHTETI ,sepse nuk krijon vende pune,nuke perfille ate qe din dhe meriton,nuk puneson njerez te duhur.E sa per RINI tonen ,e kemi pase perfect ,Kosova eshte mburre me te por PUSHTETI i poshter ,HAJNA MATRAPAZ qe zhvaten cfare u dul para e sollen kete RINI ne kete situate.Pushteti dhe ata ne krye t’vendit jone sterumbullari i t’gjitha te kqijave ne kete vend,sepse kane bo lluksin per vete ,shetisin boten me para te taksapaguesve te mjere qe ndajn nga kashata e gojes,sepse njeriu duhet ngrene dhe kta cfare bejne me TAKSA shetisin neper HOTELE me PROSTITUTA bile bile edhe MAKINA ju blejn perveq drekave e darkave.Femijet e tyre vozisin makina lluksoze ,ajfona shkollohen neper shkolla private me para te ketij populli dhe punen e ka te siguruar,per sherim mos t’flasim,i gjori le qe nuk eshte ne pune .lere qe ska makin e para por aj edhe nese semuret ska ku te shkoj,ai duhet te vdese.Ky eshte shteti z.MEDA sepse ti ke lluksin me familje,e lan kete populle pa VIZA .Jo z.Mede populli pa viza mbet per hajnit e ktyre ,sepse e kane kusht kete gje…me vje keqe…TURPI U MBULOFT

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. Nikolla Isufaj thotë:

  RESPEKT …VELLA NEQOFTESE ME LEJON , AFERIM TE QOFTE FJALA SE NGJITI SI ME DAMKE . E ke thene si BURRAT.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(5) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...