Published On: 15 Shtator, 2016

‘Më quante grua’: Adoleshentja rrëfen se si e drogonte dhe e përdhunonte babai

Një adoleshente nga Uellsi ka rrëfyer tmerrin që ka kaluar nga duart e babait të saj.

Emma Burt, 19 vjeç, thotë se është droguar dhe përdhunuar nga babai biologjik, Christopher Edwards, 40 vjeç.

Babai i saj e sulmonte teksa ajo ishte në gjumë, duke i dhënë koktejle të rrezikshme me drogë të klasit A.

Më pas ai bënte foto me të bijën.

“Ai më quante ‘gruaja ime’. Praktikisht isha gruaja e tij,” thotë ajo.

Babai i saj është dënuar me 12 vite burg për përdhunim dhe incest.

Ajo thotë se po flet tani pasi kërkon që të ndërgjegjësojë të tjera femra që të flasin për dhunën seksuale.

“Kur më jepte drogë, nisa ta pranoj pasi ishte një mënyrë për të injoruar atë që po më ndodhte,”thotë Emma.

Jeta thuajse i doli nga kontrolli dhe ajo tentoi të vetëvritej.

Megjithatë tani ia ka dalë të heqë dorë nga droga dhe ta vendosë jetën e saj nën kontroll.

Para pak javësh është bërë me një fëmijë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...