Published On: 30 Prill, 2016

“Me plis në Paris jo, po në Janjevë!

Është përuruar “Kulla e Parisit” në Janjeve të Lipjanit, sot në mbrëmje, me ç’rast e tërë kulla është ndriçuar me ngjyra të llojllojshme, shkruan GazetaBlic.

Pjesëmarrës në këtë ngjarje ka qenë edhe ministri i Punës dhe mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, si dhe kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti.

Abrashi ka servuar edhe disa fotografi, ku shihet bashkë me Ahmetin dhe pronarin e restaurantit “Anija”, Bekimin.

“Me plis në Paris jo, po në Janjevë!
Së bashku me Kryetarin Imri Ahmeti dhe Bekimin, pronarin e restaurant Anija në Janjevë.
Gëzohem kur shoh iniciativa kreative si kjo që u përurua sot, dhe që kanë ndikim pozitiv nē ekonominë lokale.
Suksese”, ka shkruar Abrashi në facebook./GazetaBlic/13087589_1165552763463890_945397984716711954_n
13095946_1165552716797228_175701458540996252_n
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...