Published On: 19 Qershor, 2016

Me plis dhe flamur dardan e kombëtar në përkrahje të kombëtarës shqiptare

Forca Shqipëria-duam fitooooooreeeee!, janë thirrjet e adhuruesve të shumtë shqiptarë, që sot po shkojnë drejt Lionit, për ta përkrahur Shqipërinë, që sot të mos jetë ndeshja e fundit e europianit, në mënyrë që ta mund Rumaninë dhe të shpresoj kualifikimin e mëtejshëm. SHQIPTARI.EU

hakiu

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...