Published On: 27 Qershor, 2016

Me paratë për Zotin bëri jetën luksoze, djali i Myftiut shqiptar (Foto)

Nga disa foto të postuara në profilin personal në facebook, djali i Myftiut të Kosovës, duket se bën një jetë shumë luksoze.

Haris Tërnava, djali i Naim Tërnavës vihet re me makina të shtrenjta, si dhe duke vizituar vende të ndryshme të Europës.

Ndërkohë kohë më parë ai nëpërmjet Facebook kishte bërë thirrje për shkuarje në Siri për të luftuar.

Me paratë që dhurohen nga besimtarët që adhurojnë Zotin jeton në një luks të tillë djali i Myftiut?

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Naser thotë:

    Pse ki a spaska drejta të jeton mir sdin ich ku mu kap e të hoxha të feja

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...