Published On: 12 Qershor, 2016

Me para të Fondit “Vendlindja thërret” u blenë toka dhe u hapën diskoteka (Video)

Në këtë dokumentar zbulohen edhe keqpërdorimet që i ka bërë në Fond Ibrahim Kelmendi, përgjegjës i Fondit për Gjermani.

Shikojeni videon për të kuptuar më shumë se çfarë biznesesh krijoi ai pas luftës.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...