Published On: 26 Shkurt, 2016

Më në fund, Jahjaga kthehet në Kosovë

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka arritur në Kosovë.
Në këto momente është duke zbritur nga avioni në Aeroportin e Prishtinës, shkruan Gazeta Fjala.

E para e shtetit gjatë ditës ka qëndruar në Londër, ku është takuar me ministren e Shtetit për Politikë të Jashtme dhe përfaqësuesen speciale të kryeministrit britanik për parandalimin e dhunës seksuale në konflikt, Baroneshën Joyce Anelay. /Gazeta Fjala/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...