Published On: 12 Maj, 2016

Më në fund edhe VV-ja pjesë e protestës së organizuar nga AAK dhe Nisma

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka theksuar se Vetëvendosje nuk po ia merr njerëzit e askujt. Sipas tij, në VV edhe më shumë do të ketë anëtarësime në këtë parti. Ai ka thënë se me VV-në, Kosova do të jetë vërtetë Republikë.

 “Komcepti i VV-së i garanton shtetit të Kosovës barazi shoqërore dhe zhvillim ekonomik”, ka thënë Ymeri, raporton Gazeta Blic.

Ndërsa, Bajram Ajeti ka theksuar se nuk do të marrin pjesë në protestën e organizuar nga AAK dhe Nisma. / Gazeta Blic

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...