Published On: 12 Shkurt, 2016

“Më mirë në Kinë se sa në ‘Camp Nou’”

  • Sevilla dhe Barcelona janë dy skuadrat finaliste në Kupën e Mbretit në Spanjë.

Por finalja e madhe mund të luhet në ‘Camp Nou’, që do të jetë një përparësi për Barcelonën.

Për këtë ka folur trajneri i Sevillës, Unay Emery i cili ka thënë se në rast se ndeshja luhet në ‘Camp Nou’, atëherë Barcelona do të ketë një përparësi të madhe.

“Do të preferoja që finalja të mos luhet në ‘Camp Nou’. Në rast se ndodh një gjë e tillë Barcelona do të ketë një përparësi të madhe”.

“Do të ishte përparësi aq e madhe për Barcelonën sikur të kishte edhe një Leo Messi tjetër në fushë”.

“Ku duhet të luhet finalja? Më mirë do të ishte që të luhet në Kinë ose në çfarëdo stadiumi tjetër vetëm në ‘Camp Nou’ jo”, tha Emery.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...