Published On: 1 Qershor, 2016

Me maska dhe me armë, grabisin shtëpinë e 2 pleqve

Shtëpia e dy të moshuarve në Drenovë të Korçës është grabitur mëngjesin e sotshëm me forcën e armëve.

Ngjarja ka ndodhur në orën 7:00. Grabitësit kanë marrë një sasi parash.

 I zoti i shtëpisë deklaroi në Polici se ishin dy persona të armatosur që i kishin dhunuar.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...