Published On: 16 Shtator, 2016

Me kë ishte mbrëmë Çiljeta …?! (Foto)

Çiljeta ka shijuar dje një mbrëmje të këndshme dhe ka ndarë me të gjithë një selfie nga ky moment. E veshur dhe e kuruar në detaje me look- un e ri, ajo ka shkëlqyer. Megjithatë pyetja që natyrshëm lind, është se kush e shoqëronte artisten simpatike këtë natë? Në një foto tjetër ajo ka qënë e shoqëruar nga menaxheri i saj dhe ndoshta kjo ka qënë edhe një natë pune. Tani që po afron dimri, po afrojnë edhe koncertet në lokalet e natës, pjesë e të cilave mund të jetë edhe Çili.

Postimi i saj:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...